Zdravotnictví

Bylo prokázáno, že mnoho problémů v nemocnicích a lékařských zařízeních obecně, pochází od mikrobů a bakterií v prostředí. V těchto zařízení dochází .....

Bylo prokázáno, že mnoho problémů v nemocnicích a lékařských zařízeních obecně, pochází od mikrobů a bakterií v prostředí. V těchto zařízení dochází k vysoké koncentraci nemocných a zároveň oslabených lidí, kteří jsou tak vystaveni velkému riziku získání další nákazy. Všechna standartní opatření, která se snaží řešit čistotu v nemocnicích ( úklid pomocí chemických prostředků ) nejsou dostatečně účinná.

Získané infekce (HealthCare Acquired Infections - HCAI) je největší problém, kterému dnes nemocnice čelí. Naše technologie s vysokou účinností a rychlostí dokáže vyčistit i tak exponovaná místa jako jsou toalety a koupelny.

Naše technologie ActivePure dokáže díky své bezkonkurenční účinnosti zlikvidovat bakterie, viry, plísně i zápach nejen z ovzduší, ale i z povrchů, koutů a štěrbin. Naše technologie čistí 24 hodin denně, diskrétně, tiše a vysoce účinně.