Proč ActivTek?

Čistý a zdravý vzduch ve všech interiérech. Unikátní technologie kombinující 5 přírodních technologií. Ničí bakterie, viry, plísně, zápach a kouř s účinností 99,9%. Techlogie certifikována NASA SPACE TECHNOLOGY.

Firma activTek Environmental vyrábí a dodává jednotky, které řeší problematiku čistoty vzduchu. Naše výrobky představují jak samostatné nezávislé zařízení, tak jednotky vyžadující instalaci do stávajících systémů vzduchotechniky a klimatizace. Zařízení firmy activTech slouží pro odstraňování zápachu, bakterií, virů a plísní v restauracích, barech, hotelech, kancelářích, domácnostech, komerčních prostorech, zařízeních pro skladování potravin, místech pro ukládání odpadků, v průmyslových zařízeních a interiérech znečištěných kouřem či zápachem.

Naše technologie je jediným řešením, které kombinuje až pět přírodních technologií. Výsledkem je, že pracuje společně při úpravě vzduchu v interiéru postupem, jenž je totožný s přirozeným čištěním vzduchu v přírodě. Využívají se dva druhy ionizace pro redukci částic. Jedná se o využití ultrafialového záření jako katalyzátoru, pro vytvoření neškodných oxidačních činidel na bázi kyslíku a vodíku, která redukují mikrobiální znečištění. Kromě toho vzniká malé množství ozónu, který podstatně snižuje intenzitu zápachu. Na rozdíl od ostatních výrobků na trhu, představují výrobky pro čištění vzduchu ActivTek aktivní technologie, které zajišťují přímé řešení původu problému.

Úprava kvality interiérového vzduchu se dostává do popředí zájmu o zajištění zdravého životního prostředí. V současné době je nasycení trhu se zařízením pro kontrolu kvality interiérového vzduchu (IAQ - indoor air quality) na poměrně nízké úrovni v  poměru k identifikovaným potřebám. Lidé dnes tráví až 90% času uvnitř budov. Z tohoto důvodu se téma zdravé životní a pracovní prostředí v interiérech dostává do popředí zájmu všech obyvatel. Špatná kvalita vzduchu v komerčních budovách přispívá často k vysoké úrovni absencí zaměstnanců a uživatelů objektů. Z důvodu vysoké hustoty provozu v mnoha komerčních zařízeních a budovách zde existuje nepřetržitý příliv mikroorganismů a bakterií, které do budovy vnášejí zaměstnanci a obyvatelé. Firma activTek Vám pro kvalitu Vašeho vzduchu nabízí celková řešení, která zajistí, že obyvatelé budou žít a pracovat v bezpečném prostředí bez znečisťujících látek a organismů.