Potravinářský průmysl, Stravovací služby

Neustále rostoucí požadavky na hygienu v potravinářském průmyslu a gastronomii kladou vysoké nároky mimo jiné i na kvalitu prostředí ...

Neustále rostoucí požadavky na hygienu v potravinářském průmyslu a gastronomii kladou vysoké nároky mimo jiné i na kvalitu prostředí, ve kterém probíhá skladování a příprava potravin.

Naše technologie ActivePure, krerá likviduje v ovzduší i na površích bakterie (včetně E-coli a Salmonella) , viry, plísně a zápach, zajistí vysokou kvalitu potravin. Vysokým ekonomickým přínosem využití naší technologie ve skladech je prodloužení skladovatelnosti a minimalizace ztrát. Naše technologie čistí vzduch i povrchy bez použití chemických prostředků. Účinnost a vhodnost technologie pro potravinářský průmysl a gastronomii byla ověřena mimo jiné i Státním zdravotním ústavem. V potravinářském průmyslu a gastronomii máme také řadu referencí napříč světem.

Kromě zvýšení kvality prostředí v rámci skladování a zpracování potravin také podstatně zlepšíte pracovní prostředí pro zaměstnance.

Kvalita vnitřního prostředí (IAQ) je problémem 21. století, který umíme řešit.