Kanceláře, Domácnosti

Až 90% času tráví "moderní" člověk uvnitř budov. Kvalita vzduchu uvnitř budov by tak měla být v popředí zájmu...

Až 90% času tráví "moderní" člověk uvnitř budov. Kvalita vzduchu uvnitř budov by tak měla být v popředí zájmu všech. 

Ve velkých kancelářských budovách dochází k vysoké koncentraci lidí na poměrně malém prostoru. Ani nejmodernější systém vzduchotechniky nezabrání šíření bakterií, virů, plísní a zápachu a jejich distribucí po celé budově. Nadměrná zátěž způsobená nekvalitním vzduchem ovlivňuje negativně zdraví zaměstnanců, jejich pracovní nasazení a únavu. Řešením je tak využití naší technologie ActivePure, která si poradí s likvidací bakterií, virů, plíní a se zápachem jak v rámci systému vzducotechniky, tak i díky mobilnímu řešení všude tam, kde potřebujeme.

V našich domovech, stejně tak jako v kancelářích, nás zatěžuje nekvalitní vzduch, který se k nám dostává z okolního prostředí. Zejména městský vzduch je na kvalitativně nízké úrovni. Řešením je využití naší technologie ActivePure, která vám zajistí bezpečný domov. Čistíme nejen vzduch, ale i povrchy.

Tehnologie ActivePure je patentovanou technologií americké výrobce mající řadu certifikátů a ocenění včetně NASA SPACE TECHNOLOGY a Státního zdravotního ústavu..

Nezapomínejte, že kvalita vnitřního prostředí (IAQ) je aktuální téma 21.století.