Hotely

Hotely, penziony a další ubytovací zařízení jsou místa vysoké koncentrace lidí na poměrně malém prostoru. Kvalita vnitřního prostředí ....

Hotely, penziony a další ubytovací zařízení jsou místa vysoké koncentrace lidí na poměrně malém prostoru. Kvalita vnitřního ovzduší, která má vliv na zdraví, výkonnost a spokojenost klientů i zaměstnanců, je tak na nízké úrovni. Do ovzduší se dostává také řada chemických látek z čistících prostředků, barev, elektroniky, které také negativně ovlivňují vzduch, který dýcháme. Navíc nadměrné používání čistících prostředků je nejen neefektivní, ale také neekonomické. 

Dalším problémem hotelů a restaurací je zápach šířící se z kuchyní, barů, společenských místností apod.

Naše technologie ActivePure s vysokou účinností potvrzenou mimo jiné i Státním zdravotním ústavem likviduje bakterie, viry, plísně a zápach a to nejen v ovzduší, ale také na površích

Technologii nabízíme v provedení do vzduchotechniky, ale také jako samostatné, mobilní jednotky .

Naše mobilní jednotky AP 50 a AP 3000 jsou vítaným doplňkem a službou pro klienty, kteří vyžadují kvalitní a čisté prostředí na svých pokojích.

Další zajímavou jednotkou je SanairBlaster. Tato jednotka nalezne uplatnění při hloubkovém úklidu pokojů a ostatních prostor. Tato jednotka účinně dokáže daný prostor vydesinfikovat.

Nezapomínejte, že kvalita vnitřního ovzduší ( IAQ ) je tématem 21. století. U nás naleznete řešení.